Небесна сотня

Цього року минає шоста річниця масових розстрілів на Майдані Незалежності у Києві. Для вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.18.02.20. в школі під керівництвом вчителів Кобрин В.О. та Волошин М.І. пройшов тематичний захід: «Герої не вмирають». Учні переглянули відеофільм «Хроніка Євромайдану», підготували інсталяцію та показали уривок реконструкції подій на Майдані. З пристрасним почуттям виконали пісню-гімн «Воїни світла», групи «Ляпіс Трубецькой», «Меч Арея» групи «Тінь  сонця» та пісні «Разом і до кінця». Небесні ангели, у виконанні учениць 3-го класу, під звучання фонограми «Плине кача» змусили всіх присутніх аж до сліз, пройнятися подіями того часу.

Памяті Героїв Крут

28.01.20. під керівництвом педагога-організатора Кобрин В.О.було проведено урок Пам’яті  «Український цвіт під Крутами».  Учні 7-го класу познайомили присутніх  з історичною довідкою тих подій, розповіли і провели паралелі про бій під Фермопілами, козацьким боєм під Берестечком та Крутами.  Присутні переглянути документальний фільм- «Лист без конверта»,а також тематичну виставку“Вони загинули за Україну, яку підготувала бібліотекар М.І.Волошин.

Пам’ять полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

З Любовю у серці

03.12.19. в школі  під керівництвом педагога-організатора Кобрин В.О. було проведено    тематичний захід  з елементами тренінгу: "З любовю у серці" , метою якого було привернути увагу  учнів до людей з інвалідністю, що потребують особливої уваги і милосердя.

День Гідності та Свободи

В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи в Канорському ЗЗСО під керівництвом педагога-   організатора 19.11.19. пройшов міні фестиваль патріотичної пісні "З Україною в серці" Мета  даного  заходу популяризація української патріотичної пісні та вшанування памяті героїв Небесної сотні.

Вчись бути здоровим

З 23 по 27.09.19. в Канорському ЗЗСО проходив тиждень фізкультури і спорту.Мета - виховання в   учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, залучення до систематичних занять    фізкультурою і спортом, виховання взаємодопомоги,дисциплінованості,   сміливості,наполегливості. В рамках проведення тижня було проведено ряд спортивно-масових     заходів, під керівництвом вчителя фізкультурим Окловдія В.Ю.  Щоденну ранкову веселу зарядку проводила педагог-організатор Кобрин В.О. До Міжнародного дня туризму було організовано похід "Стежками рідного краю". Учні під керівництвом вчителів Окловдій В.Ю.,Фулитка Г.В.,Кобрин В.О. вчилися розводити багаття, складати палатку,орієнтуватимся на місцевості.