Початкове навчання

День людей похилого віку

1 жовтня 2022 року вчителем 2 класу Ференц А.Е. був проведений захід "Поважаємо бабусю й дідуся". Метою заходу було розкрити історію запровадження Міжнародного дня людей похилого віку, виховувати людяність, милосердя, співчуття і шанобливе ставлення до людей похилого віку, прищеплювати навички правельного ставлення до старших, батьків, виявляти піклування про молодших, слабших.

"Смішний колосок"

Вчитися треба весело. День веселої науки у нашій школі - це проведення Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Смішний колосок", який відбувся 28 листопада 2019 року. Участь у конкурсі взяло 10 учнів. Запитання надзвичайно сподобалися.

Нашим юним розумникам і розумницям щиро бажаємо успіхів і з нетерпінням чекаємо результатів!

Наші домашні улюбленці!

Учні 3 - 4 класів вчилися любити тваринок, наших домашніх улюбленців! Вивчили більше про різноманітність тваринного світу, про значення домашніх улюбленців у житті людини та навчились відчувати ще більшу відповідальність за їхню долю. Хлопчики й дівчатка розовідали про своїх улюбленців (виявляється, котиків люблять більше, ніж песиків).

Класний керівник Глеба А. А. провела інформаційний захід "Цікаве про тварин. Наші маленькі друзі" з учнями 3 класу.

Класний керівник Кушнірук М. І. провела урок доброти "Гуманне ставлення до тварин" з учнями 4 класу.

Вчись бути здоровим

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров'я, а кращим другом здоров'я був і залишається спорт. Учні початкових класів взяли участь у тижні спорту, який проходив у Канорському ЗЗСО з 23. 07 по 27.09. 2019 року.

Кожен день починався з музичних хвилинок. Було проведено виховні заходи: 3 клас "Їжа корисна для здоров'я"

4 клас "Спорт - здоров'я, сила духу і краса"

Насильству - Ні!

Учні початкової ланки взяли участь у тижні протидії насильству. Проведено такі виховні заходи:

3 клас. Класний керівник - Глеба А. А. "Скажемо насильству - Ні!"

4 клас. Класний керівник - Кушнірук М. І. "Добро починається з тебе. Не будь жорстоким"

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Одним із найважливіших завдань початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове.

Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнавання є проведення Тижня початкових класів.

У цьому навчальному році він проходив з 26 лютого по 2 березня.

У проведенні тижня активну участь брали молодші школярі 1-4 класів. Головна організаторська роль належала учителям.

Понеділок " День юних художників"

Вівторок " День мандрівки у природу". Відкритий урок з природознавства в 1 класі " Здоровя найдорожчий скарб" учитель Н.Г.Середа.

Середа " День здоровя". Виховне заняття в 1-2 класах на тему: "Здоровя найдорожчий скарб" учитель М.І.Кушнірук

Четвер "День подорожі Україною". Виховне заняття в 4 класі на тему:"Символи моєї Батьківщини" учитель Зенинець Н.В.

Пятниця "День підбиття підсумнів. Хто багато читає, той багато знає" учитель Мадяр О.М.