Класний керівник

Діалог  поколінь

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку, який відзначається 1 жовтня, учні Канорської школи 5-9 класів, під керівництвом вчителя історії Маркович О.Ю. та педагога-організатора Кобрин В.О провели соціальну акцію «Діалог поколінь». Жителькам  с.Канора Брунцвик М. та Русин Ганні було передано пакунки з соціальною допомогою. Мета даної акції, виховання шанобливого ставлення та співчуття до людей старшого покоління.

Шануємо людей похилого віку

До Міжнародного дня людей похилого віку, класний керівник 7 класу Мадяр В.В. провела  годину спілкування «Мудрі і багаті літами». Мета: розкрити історію запровадження Міжнародного дня людей похилого віку ; виховувати людяність, милосердя, співчуття і шанобливе ставлення до старших  людей.  Під керівництвом класного керівника, учні виготовили колаж, та буклети «Добром, ти рідне серце обігрій»

Безпечна країна

В рамках проведеннячя Тижня безпеки дорожнього руху, класний керівник 5-го класу Халус В.Ю. 14.11.19. провела  урок-гру, де було розглянуто і показано ситуативні моделювання подій,які можуть трапитися на дорозі.

Спорт - запорука здоровя

В рамках проведення тижня фізкультури і спорту, учні 7 класу  під керівництвом   класного  керівника Кобрин В.О. підготували відкритий виховний захід на тему: "Спорт - запорука здоровя" Учні показали презентацію про історію виникнення спортивних        змагань, розіграли гумористичні сценки, взяли участь у вікторинах, іграх,   розгадуванні кросвордів, підготували колаж:  "Здорові звички - здоровий спосіб життя"

Гра-квест

«Ми за здоровий спосіб життя»

В рамка тижня фізичного виховання та спорту учні 8-9 класів взяли участь у грі-квесті "Ми за здоровий спосіб життя". Метою заходу було закріпити раніше набуті знання дітей про значення здоров'я, необхідності вести здоровий спосіб життя. Прищеплювати гігієнічні навички, бажання дітей бути здоровими. Виховувати дбайливе ставлення до свого здоров'я, повагу до здоров'я інших людей, сприяти підвищенню інтересу дітей до занять фізичною культурою та спортом.  (Кл. керівник Волошин М.І.)